Kahta AK Parti'de büyük hayal kırıklığı

Kahta AK Parti'de büyük hayal kırıklığı

AK Parti Kahta İlçe Başkanlığına tekrar eski başkanın seçilmesi, ilçede büyük ve derin bir hayal kırıklığı yaşattı.

AK Parti ilçe başkanlık seçiminin mevcut başkan ile devam etmesi ile sadece hayal kırıklığı ile sınırlı kalmayacağı, aynı zamanda da önümüzdeki seçimlerde büyük bir küskünler seçmeni ile karşı karşıya kalacağı aşikar.

BÖYLE BİR BAŞKAN İLE KÜSKÜNLER ARTACAK

Gazetemizi arayan vatandaşlar, böyle bir ilçe başkanı ile Ak Parti ye olan küskünlüklerin daha da artacağını söyledi.

En son ilçemizdeki belediye seçimlerinde hezimete uğrayan, AK Parti Kahta ilçe teşkilatının aynı başkan ile tekrar devam etmesi, sadece mevcut başkanı değil aynı zamanda da AK Parti Adıyaman Milletvekillerini de önümüzdeki seçimlerde büyük bir sıkıntıya koyacaktır.

MİLLETVEKİLİ VE BELEDİYE SEÇİMLERİNDEKİ BAŞARISIZLIK

Çünkü, mevcut başkanın daha önceki milletvekili seçimlerinde de ne kadar başarısız olduğu ortada. Bu durumu kabul etmek istemeyenler sadece en son yapılan belediye ve milletvekili seçimlerine bir bakmaları yeterli olacaktır. AK Parti Kahta ilçe teşkilatının görüntüsü ve geçmişi, AK Parti’nin ilçemizdeki çözülüşü ve tükenişe gidişi konusunda yeterli bilgiyi veriyor.

Buradan tekrar AK Parti Kahta ilçe teşkilatının geçtiğimiz her iki seçimdeki başarısızlıklarının rakamlarını yazmayacağız. Çünkü biz AK Parti Kahta ilçe teşkilatının partiye verdiği tahribatı ısıtıp ısıtıp sunmaktan gına geldik.

HALKIN OYLARINI ÇANTADA KEKLİK ZANNEDENLER

Peki bu yanlışa kim dur diyecek? Tabikî halkın oylarını çantada keklik zannedenler ya da memleketi ırgatlığa kurban edenler değil. Bu yanlışa kaysı, fındık ve pamuk tarlalarında parçalanan yürekler dur diyecek.

GEÇMİŞİ BAŞARISIZLIKLAR ÜZERİNE KURULU BİR TEŞKİLAT

Bu millet geçtiğimiz aylarda Sincik’ten Karadeniz’e fındık toplamaya giderken devrilen transitin altında kalan ırgat çocukları, anneleri babaları unutmadı. Çünkü yaralılar sedyede hastanenin acil servisine alınırken onların yaralarını saracak ve sahiplenecek Kahta’daki teşkilattan hiçbir temsilci yoktu. Geçmişi başarısızlıklar üzerine kurulu bir teşkilattan ne beklenirdi.

ŞAHISLARI DEĞİL FİKİRLERİ KONUŞUYORUZ

Son olarak AK Parti Kahta İlçe Başkanı olarak tekrar seçilen mevcut başkanın karakteri ve insani yönünü tartışmıyoruz. Ama ilçe başkanlığını yürütecek ne bir vizyona ne de bir birikime sahip değil.

BU KARARA KİMLER SEVİNDİ?

Peki, mevcut başkan ile devam edilmesine hiç kimse sevinmedi mi? AK Parti Kahta İlçe Başkanlık seçimine sadece muhalefet patileri sevindi.

Yapılan son iki seçimde, AK Parti’nin Kahta’daki oylarının düşmesine neden olan mevcut başkanın yönetimindeki AK Parti ilçe teşkilatının önümüzdeki seçimlerde başarısızlıklarını halka nasıl anlatacakları şimdiden merak konusu.

Öte yandan da mevcut başkanın başarısızlığı da ödüllendirilmiş oldu.

bedir-yeni.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum